image/svg+xml
Jasno, ciepło, bezpiecznie

Postaw na
najwyższą jakość

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Nabywamy go już od ponad 30 lat.
Kowalczyk Fabryka Okien

O oknach wiemy wszystko

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest ciągły rozwój i umiejętność dopasowania oferty do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów, z uwzględnieniem zmieniających się trendów. 

Każdego dnia pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam stale udoskonalać zakres świadczonych usług. Wiemy jak ogromny wpływ na charakter domu mają okna. Ich rozmieszczenie, kształt, wielkość oraz ilość oddziałuje na codzienny komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Budując lub remontując dom, mieszkanie, czy biuro chcesz z pewnością stworzyć wnętrze, które zapewni Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i wygody, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich standardów, oraz wyglądu i estetyki. Jeżeli czytając powyższe zdanie pomyślałeś, że właśnie takie masz założenie szukając firmy, której powierzysz wykonanie swoich okien i drzwi, to jesteś w idealnym miejscu.

Dlaczego my

Nasza fabryka
w liczbach

Zadowolonych klientów
0 %
Lat doświadczenia
0 +
Okien rocznie
0 +
Kowalczyk Fabryka Okien

Producent
wysokiej klasy okien i drzwi.

Posiadamy szeroką ofertę produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy nie tylko doświadczeniu, ale
także umiejętności podejmowania właściwych decyzji. Własna inicjatywa oraz możliwość skorzystania ze środków unijnych pozwalają nam tworzyć produkty cechujące się wysoką jakością i funkcjonalnością. Stosujemy najlepsze surowce i wdrażamy nowoczesne technologie. Korzystamy z szerokiego, niemieckiego profilu SALAMANDER. Jakość naszych produktów potwierdzona jest atestami i certyfikatami.

Posiadamy sterowany komputerowo park maszynowy, zapewniający wysoką wydajność produkcji z zachowaniem precyzji i powtarzalności produkowanych wyrobów. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania jakością mamy gwarancję, że na każdym etapie realizacji wszystkie elementy wykonane są zgodnie z opracowaną dokumentacją, co pozwala na osiągnięcie niemal zerowego wskaźnika reklamacji.

Nowoczesne zarządzanie

Sprawne zarządzanie firmą

Pracujemy w oparciu o nowoczesny, zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, który koordynuje i wspomaga pracę osób zatrudnionych na różnych stanowiskach.

Przynosi to mnóstwo korzyści, takich jak: scentralizowanie zarządzania, efektywniejsza kontrola nad firmą, jej zasobami i potencjałem, czy też szybki przepływ informacji między działami. Wszystko po to, by każdemu z naszych Klientów dostarczyć świetnej jakości produkty i usługi, oszczędzając przy tym czas i zbędne formalności.

Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z. Służymy fachowym doradztwem. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces. Zaczniemy od wyboru idealnie dopasowanych do Twojego domu produktów, następnie zapewnimy fachowy montaż, a na koniec otoczymy Cię pełną opieką posprzedażową. Jesteśmy pewni swojej jakości, dlatego na nasze okna i drzwi dajemy wieloletnią gwarancję.