O firmie

Kowalczyk Fabryka Okien jest producentem wysokiej jakości okien i drzwi. Dynamiczny rozwój firmy to zasługa nie tylko doświadczenia, ale także właściwych wyborów.

Dzięki własnej inicjatywie oraz pomocy finansowej ze środków Unii Europejskiej tworzymy produkty wysokiej klasy i funkcjonalne, korzystając z szerokiego niemieckiego profilu Brügmann///SALAMANDER.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, potwierdzoną atestami i certyfikatami. Gwarantujemy kompleksową obsługę zarówno w zakresie produktów, jak i usług.

Dlaczego my?

Postaw na najwyższą jakość
wysokiej klasy okna
Sprawdzona
jakość
doradztwo
Fachowe
doradztwo
montaż okien i drzwi
Profesjonalny
montaż
gwarancja
Wieloletnia gwarancja

Najwyższa jakość wykonania

Sterowany komputerowo park maszynowy zapewnia wysoką wydajność produkcji przy jednoczesnym zachowaniu precyzji i powtarzalności wytwarzanych wyrobów.

System zarządzania jakością na każdym etapie realizacji gwarantuje, że wszystkie elementy wykonane są zgodnie z opracowaną dokumentacją. Internetowe nadzorowanie produkcji pozwala na osiągnięcie niemal zerowego wskaźnika reklamacji.

0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Okien rocznie

Sprawne zarządzanie firmą

W 2006 r. wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem  HermesSQL który wspomaga i koordynuje pracę osób zatrudnionych na różnych stanowiskach w firmie. Operacje wykonywane przez poszczególnych użytkowników rejestrowane są w jednej wspólnej bazie danych, co jest bezpośrednio związane z pełną integracją wszystkich modułów wchodzących w skład programu.

Korzyści z zaimplementowania w firmie zintegrowanego oprogramowania, jakim jest HermesSQL, jest wiele. Do najważniejszych należy możliwość scentralizowanego zarządzania i sprawowania globalnej kontroli nad przedsiębiorstwem, jego zasobami i potencjałem. Innymi zaletami jest szybki przepływ informacji pomiędzy komórkami firmy możliwy dzięki jednokrotnemu wprowadzaniu wszelkich danych do programu, a także całkowita automatyzacja procesów księgowań oraz spójność informacji finansowych.

Wykorzystanie w programie technologii internetowych umożliwia zdalną pracę oddziałów firmy przy zastosowaniu jednego systemu i jednej bazy danych znajdującej się w centrali.