image/svg+xml

Referencje

Nasze realizacje

Grójec - Agrobard

Firma Agrobard zajmującasię obsługą rolnictwa w zakresie sprzedaży ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych wiodących marek polskich i światowych oraz części zamiennych, a także świadcząca usługi serwisowe, tzn. przeglądy i naprawy ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych. Firma znajduje się w odległości 17 km od Radomia, przy trasie w kierunku Łodzi: Oblas 25B, 26-650 Przytyk. Stolarka została zamontowana w nowym salonie firmowym w Grójcu.

Białobrzegi - Kombud

Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa 'KOMBUD’ to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym działająca od 1990r a od 1 stycznia 1995 roku jako spółka cywilna dwóch wspólników : Macieja i Konrada Kostrzewy.

Kombud oferuje usługi budowlane w zakresie:

  • Wykonawstwa inwestycji,
  • Robót remontowych,
  •  Projektowania,
  •  Wyceny inwestycji,
  •  Kosztorysowania

Dziś przedsiębiorstwo  zespół 150 wykwalifikowanych pracowników i kadrę inżynieryjno-techniczną z różnymi specjalizacjami budowlanymi, co przedkłada się na zadowolenie Klientów i Inwestorów .

Zespół Szkół Budowlanych

Nasza realizacja wykonana dla Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

Radom – TopGal

W 2007 roku Fabryka Okien Kowalczyk na specjalne zamówienie wykonała stolarkę okienna i drzwiową wraz z montażem dla firmy TopGal – producenta szelek, pasków z gum i taśm oraz akcesoriów dziecięcych. Stolarka została wykonana w systemie Aluprof. Nasza dbałość o cały proces projektowania, produkcji i uzyskanie odpowiednich dokumentów walidujących sprawia, że gotowy produkt oparty o systemy firmy Aluprof może nie tylko spełniać wymagania odpowiednich norm i dać gwarancję wysokiej jakości, ale również zapewnić pełne bezpieczeństwo, komfort i wygodę użytkowania.

Warszawa – Inflancka

W okresie od połowy sierpnia do połowy października 2007 miała miejsce realizacja dostawy 676 szt. stolarki okiennej na budowę Zespołu Budynków Mieszkalnych w Warszawie na ul. Inflanckiej, gdzie inwestorem jest Echo Investment.

Osiedle Inflancka to zespół o jednolitym i zdecydowanym charakterze. W jego skład wchodzą cztery budynki o wysokości 4÷7 kondygnacji i trzy budynki wysokie (14÷16 kondygnacji). Całość harmonijnie wpasowuje się w istniejącą zabudowę wzdłuż ul. Stawki, a dwie 'wieże’ stanowią przestrzenną dominantę osiedla. Z mieszkań na wyższych kondygnacjach rozciąga się niezwykły widok na tętniącą życiem Warszawę. Szeroka oferta zaprojektowanych lokali umożliwia dostosowanie metrażu i układu do indywidualnych potrzeb i wymagań przyszłych mieszkańców. Powierzchnia dostępnych mieszkań wynosi od 35 do 70 mkw. Mieszkania mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, widne kuchnie, loggię lub balkon. W podziemiu budynku zaprojektowano strzeżony parking dla mieszkańców.

Przesieka – Markus

W 2008 roku wspólnie z naszym partnerem firmą BUD-REK dostarczyliśmy wraz z montażem stolarkę okienną do ośrodka Markus położonego w zacisznej Dolinie Czerwienia. Grupa budowlana BUDREK plus to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Założona została w 1992r. Firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, jak również budynków biurowych, hal i obiektów przemysłowych.