image/svg+xml

Okna PCV Jabłonna

Jasno, ciepło, bezpiecznie

Postaw na
najwyższą jakość

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Nabywamy go już od ponad 30 lat.
Kowalczyk Fabryka Okien

O oknach wiemy wszystko

Ciężko wyobrazić sobie kompletny dom czy mieszkanie bez okien. Są one niezwykle ważną częścią budownictwa zarówno mieszkaniowego, jak i użytkowego. Spełniają one wiele funkcji – po pierwsze – dopełniają wygląd zewnętrzny oraz aranżacje wnętrz. Po drugie – są one izolatorem termicznym, dzięki czemu dom będzie bardziej wydajny energetycznie dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na ogrzewanie czy klimatyzację. Po trzecie – nowoczesne okna PCV posiadają rozmaite systemy zabezpieczeniowe, które sprawiają, że są one trudne do sforsowania przez potencjalnych włamywaczy, a więc podnoszą one nasz poziom bezpieczeństwa. Widać więc wyraźnie, że okna PCV wysokiej jakości to bardzo uniwersalne i wygodne rozwiązanie o wielu funkcjach. My również to wiemy jako firma działająca w tej branży od ponad trzech dekad. Oferujemy naszym klientom wyjątkowe okna PCV w Jabłonnej i wielu innych miejscach na mapie Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wysokiej jakości okna PCV – Jabłonna

Nasze okna są tworzone z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych klientów. Właśnie dlatego materiały, z których je produkujemy, są najwyższej możliwej jakości. Dzięki zastosowaniu ich możemy zagwarantować, że nasze okna będą trwałe, odporne na uszkodzenia i blaknięcie spowodowane przez negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Do tego wyposażamy je w nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii termoizolacyjnych, dzięki czemu sprawią one, że Twój dom stanie się bardziej wydajny energetycznie. W tym wszystkim staramy się dbać o planetę, dlatego tworzywa i surowce wykorzystywane przez nas w procesach produkcyjnych są eko-friendly.

Postaw na sprawdzoną firmę

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości okien PCV w Jabłonnej (i nie tylko) już od ponad 30 lat! Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, które wykorzystujemy podczas tworzenia okien, dzięki czemu są one dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu i doskonale spełniają swoją rolę. Dbamy też o to, aby nasza oferta była jak najbardziej rozbudowana, dzięki czemu każda osoba, która odwiedzi naszą stronę lub salon firmowy, mogła znaleźć odpowiednie okno dla siebie, które będzie idealnie dopasowane do jej wymagań i potrzeb.

Jeżeli zainteresowały Cię nasze okna to zapraszamy do wizyty w naszym salonie firmowym lub do kontaktu. W trakcie rozmowy przedstawimy szczegóły oferty wraz z wyceną realizacji zamówienia, a także z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dlaczego my

Nasza fabryka
w liczbach

Zadowolonych klientów
0 %
Lat doświadczenia
0 +
Okien rocznie
0 +