image/svg+xml

Okna PCV Płock

Jasno, ciepło, bezpiecznie

Postaw na
najwyższą jakość

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Nabywamy go już od ponad 30 lat.
Kowalczyk Fabryka Okien

O oknach wiemy wszystko

Poszukują Państwo dopracowanych, profesjonalnie wykonanych okien PCV? Płock to lokalizacja posiadanego domu, biznesu lub inwestycji? W takim razie wyroby naszej firmy z pewnością przypadną Państwu do gustu!

Jakość naszych propozycji to odzwierciedlenie ponad 30-letniego doświadczenia, dzięki któremu obecnie jesteśmy w stanie produkować więcej niż 10 tysięcy okien rocznie. Każde z nich jest zgodne z normami i podlega profesjonalnemu systemowi kontroli jakości. Dzięki niemu wskaźnik reklamacji naszych wyrobów plasuje się w okolicy zera.

Okna PCV – Płock

Okna PCV w Płocku, które pochodzą z naszej fabryki, to nowoczesne produkty – dlatego w ich przypadku nie idziemy na żadne kompromisy pod względem jakości. Cechują się świetnymi parametrami, jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia, izolację termiczną i akustyczną. Dzięki temu świetnie chronią przed zewnętrznym hałasem, zapewniając idealne warunki do odpoczynku czy pracy. Jednocześnie zapobiegają utracie ciepła z pomieszczenia, co w pozytywny sposób wpływa na wysokość rachunków za ogrzewanie.

Oprócz tego wyprodukowane przez nas okna PCV w Płocku zyskują pozytywne opinie ze względu na optymalny współczynnik przenikania ciepła oraz klasę antywłamaniową na dobrym poziomie. Co więcej, ciepła ramka Swisspacer, stanowiąca standardowe wyposażenie, zapobiega gromadzeniu się wody kondensacyjnej i pleśni, a ponadto znacznie ułatwia utrzymanie czystości.

Okna PCV, Płock – dostosowane do Twoich potrzeb pod każdym względem

Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb to ogromna zaleta oferowanych przez nas okien PCV. Płock to jedno z wielu miast, gdzie nasi klienci doceniają je ze względu na szereg dodatkowych opcji, z których można skorzystać. Wśród nich warto wymienić instalację nawiewników okiennych, szprosów czy skutecznej ochrony przed włamaniem, na przykład w postaci czujników stłuczenia szyby bądź wstrząsowych.

Co więcej, mają Państwo szansę zdecydować się również na różnego rodzaju funkcjonalne okucia, a także wybierać spośród bogatej palety kolorów okien. Mogą występować w uniwersalnych barwach, a nawet imitować materiały drewniane, dzięki czemu z łatwością da się je dostosować do wizji swojego domu czy firmy.

Okna PCV, Płock – gdzie można je kupić?

Zastanawiają się Państwo, gdzie kupić produkowane przez nas okna PCV? Płock jest miastem, w którym nie posiadamy siedziby, jednak nasze wyroby znajdują się na przykład w sklepach w Łodzi oraz Grójcu. Decydując się na zakup proponowanych przez nas okien, mogą Państwo jednocześnie skorzystać z opcji ich ubezpieczenia na wypadek zdarzeń losowych. Zapraszamy!

Dlaczego my

Nasza fabryka
w liczbach

Zadowolonych klientów
0 %
Lat doświadczenia
0 +
Okien rocznie
0 +